Bellatrix

Bellatrix i jej siostra Snapusia trafiły do fundacji z jednej z krakowskich ulic, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
 
Bellatrix (Bella) to typowy kot-klej. Im więcej głaskasz tym bardziej niewygłaskana. Goście- ten kot uwielbia gdy zjawią się znajomi człowieka, im więcej tym lepiej bo można być głaskanym przez wiele rąk, o i przytulanie, branie na ręce – istny raj Belli. Oczywiście, gdy przychodzą goście trzeba być w centrum uwagi, więc rozrywka zapewniona, robienie głupich i zabawnych rzeczy, by wszyscy patrzyli na tą kocią damę, to pewne. Trzeba jednak uważać, bo zagadani goście mogą stracić zawartość swojego talerza lub kubka i to nie tylko przez kradzież, bo co lepiej skupia uwagę na kocie, niż to gdy z impetem zawita na stole pełnym przekąsek.
Siedzenie przy komputerze bez Belli to niemożliwe, ręką trzymająca myszkę to przecież taka wygodna poduszka, ignorowanie nic nie da, zaczną się przytulasy, mizianie ogonem po twarzy człowieka i całuski (Bella to bardzo całusy kotek, a i czasem człowieka umyje). Miauczenie? Oczywiście, że tylko gdy już naprawdę nie ma jak człowiekowi uświadomić, że nie głaskał od 5 minut.
 
Bella to ogólnie kot dla którego w życiu może nie istnieć nawet jedzenie, tylko głaskanie i ludzkie czułości – bez tego Bella nie wytrzyma.
 
Oba koty korzystają bezproblemowo z zamkniętej kuwety.
 
 
 
 
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: czerwiec 2021

Category: