Bąbel

Bąbel i jego rodzeństwo Malena i Stitch trafili do fundacji z Woli Luborzyckiej, obecnie Bąbel mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję
 
Bąbel to ułożone kocie dziecko, które uwielbia bawić się szeleszczącymi papierkami, zabawkami, które aportuje 😁 Bąbel nie boi się odkurzacza, a nawet uwielbia jak się mu delikatnie odkurza futerko, sam podchodzi.
Kocurek lubi siedzieć człowiekowi na ramionach i o dziwo robi to bez pazurków, ostatnio miał usuwany kiełek i czasem wygląda jak kotek wampirek 😂
 
Szukamy dla Bąbla niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który otoczy kocurka najlepsza opieką.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 
 
UWAGA!
Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR0idScezpCMLVs-WqJT3SMwKo7Tb_E8nNQMy9l_xsQ4_tmNErCLnoOsBSw.…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: maj 2021

Category: