Axel

Axel przybył do fundacji z Łucka, obecne mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Axel – czarny, pełen energii, ciekawy wszystkiego chłopak. Uwielbia zabawę, mizianie, przytulanie, noszenie na rękach i spanie na kolanach. Dużo gada ale w nocy śpi więc nie robi porannych pobudek.
Bardzo czysty, korzysta bezbłędnie z kuwety.
Kocha ludzi i wszystkie inne stworzenia. Najlepiej do domu z innymi kotami bo zabawa to jego żywioł. Jak dodała nasz fotograf : Wizyta u Axla, Szyszka i Ciostka, kocurki zamieszkują wraz z rezydentami w Krakowie i po miesiącu nieśmiałości, przeistoczyły się w wyluzowane i rozkoszne kitki. Axel jest najodważniejszy i witał mnie już w drzwiach, totalnie czarny, zwinny i przytulas.
Szukamy dla Axla bezpiecznego, kochającego , domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i oknami, który otoczy go miłością i najlepszą opieką. Najchętniej do innego kota/kotów ponieważ jest bardzo energiczny, chętny do zabawy i towarzyski.
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl

Data urodzenia: wrzesień 2021

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Category: