Arwena

Arwena i jej rodeństwo trafili od fundacji z krakowskiej ulicy, obecnie dzieli dom tymczasowy z siostrą Galadrielą , obie kotki czekają na adopcję.
 
Arwena to czarna kotka z delikatnymi białymi prążkami na ciele. Z początku jest dość nieśmiała, ale po jedzeniu i zabawie szybko przełamuje lody. Nie potrafi się oprzeć zabawie – wtedy faktycznie zachowuje się jak mała furia, bo potrafi biegać za wędką i skakać jak akrobatka aż do zasapania. Jest również ciekawska, lubi gonić się z siostrą i szuka towarzystwa człowieka – jednak z pewnym dystansem. Jest też ogromnym żarłokiem i warto uważać, co zostawia się na wierzchu w kuchni, bo potrafi szybko porwać jedzenie i z nim czmychnąć. Jest grzeczniejsza i potulniejsza niż siostra. Podchodzi nieufnie do głaskania, chyba że zbliżymy się do niej bardzo powoli. Za to rano jest największą pieszczochą – wręcz domaga się rąk na swoim grzbiecie; lubi się wtedy też ocierać pyszczkiem o twarz. Przed posiłkami również zmienia się w przylepę, ociera o nogi i głośno mruczy. Czasem jeśli ma ochotę pozwala się brać na kolana. Arwena nie nadaje się raczej do domów z dziećmi, nie lubi gwałtownych ruchów i potrzebuje nieco więcej czasu niż siostra, żeby się oswoić.
Obie kotki, mimo że widać, że się lubią i bawią razem, to jednak nie są aż tak do siebie przywiązane, żeby koniecznie musiały iść we dwójkę. Same jednak mogłyby się nieco nudzić i czuć samotne. Bezproblemowo korzystają z kuwety, jedzą wszystko co im się podsunie pod nos – nie wybrzydzają.
 
Szukamy dla Arweny niewychodzącego, odpowiedzialnego domu, który pokocha ją tak, jak na to zasługuje oraz wykastruje w odpowiednim wieku.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz najczęściej otwieranych okien.
 
 
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: kwiecień 2021

Category: