Anielka i Adaś

Kociaki Anielka i Adaś, wraz z czworgiem rodzeństwa, zostały uratowane z lasu w podkrakowskim Kłaju i trafiły pod skrzydła Fundacji, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
.Adaś i Anielka to nierozłączne rodzeństwo. Adaś jest towarzyski i zawsze chętny do zabawy- jest bardzo ciekawski i ciągle wymyśla nowe zabawy.
Anielka troszkę nieśmiała i wycofana, ale chętnie podąża jeden krok za bratem w poszukiwaniu przygody. Adaś kiedy akurat nie zabawia się to bardzo lubi być przytulany i głaskany. Anielka jest dość płochliwa i potrzebuje troszkę więcej czasu, aby zbliżyć się do człowieka, ale jest gotowa zaufać temu kto okaże jej czułość i cierpliwość. Oba kociaki uwielbiają się ganiać i zabawiać razem.
Oba kociaki uwielbiają latać za wędką i wszystkim co szeleści. Ale wystarczy orzeszek fistaszkowy w skorupce lub kulka z folii aluminiowej i już jest zabawa na całego dla dwójki. Oba kotki są bardzo ciekawskie i towarzyszą opiekunom we wszystkich domowych czynnościach. Jak puszcza się im odgłosy lasu to są bardzo zaciekawione.Ale tak naprawdę wystarczy że rodzeństwo jest razem to zawsze mają co robić. Lubią się ganiać i zaczepiać. Chętnie jedzą i piją, lubią surowe mięsko. Korzystają z kuwety, bez problemu, chociaż przy większym mieszkaniu myślę że lepiej byłoby używać dodatkowej kuwety (na początku na pewno).
Adaś i Anielka to urocze rodzeństwo, które wniesie radość do każdego domu.

 

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Data urodzenia: sierpień 2019

Category: