Andromeda

Andromeda trafiła do nas po pogryzieniu przez psa, z uszkodzonym kręgosłupem, problem z poruszaniem się i wypróżnianiem. Niestety nie udał się koteczce przywrócić sprawności w tylnych nóżkach i samodzielnego wypróżniania się.
Na codzień Andromeda porusza się za pomocą dwóch przednich łapek – jest tzw suwaczkiem – i jest przy tym całkiem szybka. Natomiast za względu na tarcie niesprawnych łapek o ziemię najlepiej aby miała możliwie do dyspozycji jak najbardziej gładkie powierzchnie. Andromeda chętnie bawi się z innymi kotami, stara się w niczym im nie ustępować jeśli chodzi o psoty i kocie zajęcia.
Koteczka lubi ludzi, najchętniej spędza czas obok na kanapie a człowiek wtedy musi głaskać i drapać za uszkiem.
Opieka nad Andromedą wymaga pomagania jej w codziennym wypróżnianiu się, ale koteczka cierpliwie współpracuje podczas zabiegów. Osobom zainteresowanym adopcją koteczki opiekunka tymczasowa dzieli wszelkich informacji oraz nauczy zabiegów koniecznych dla Andromedy.

Szukamy dla Andromedy niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepsza opieką.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Data urodzenia: 2016/2017

Category: