Amber

Amber trafiła do fundacji z mamą i rodzeństwem z jednej z krakowskich ulic, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Amber to nieduża bura koteczka, uderzająco podobna do swojej mamy, jest też prawdziwą kocia akrobatką. W polowaniu na wszelkiego rodzaju końcówki wędek, myszki i inne zabawki na pewno nie ma sobie równych. Lubi się też bawić z innymi kotami.
Amber ma bardzo dużo energii którą polecam spożytkować, inaczej zostanie się ukaranym poprzez podgryzanie palców 😉 Po udanej zabawie Amber lubi położyć się przy lub na człowieku, nie pogardzi też porządną sesją głaskania. W nocy zawsze spała ze mną w łóżku. Ze smakiem zje każde jedzonko, z kuwety korzysta bezbłędnie.
Szukamy dla Amber niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, chętnie z Pucyferem, z którym mieszka w domu tymczasowym. Szukamy im domu, który otoczy kotki najlepszą opieką i wykastruje w odpowiednim wieku.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.

 

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: kwiecień 2022

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: wkrótce