Alma ( i Monroe)

Alma trafiła do nas z krakowskiej ulicy, obecnie mieszka w domu tymczasowym z inną naszą podopieczną Monroe, z którą bardzo się zaprzyjaźniła, koteczki szukają wspólnego domu.
 
Alma zahipnotyzuje Cię spokojem i wymruczy Ci mruczando do ucha. Ale nie myl spokoju ze ślamazarnością – w wyścigu kto pierwszy na drapaku sufitowym przegrywa tylko z ciocią Aryą. Wielbicielka zielonego boa i robaczków na które poluje z wielkim zaangażowaniem. Lubi dzieci i zwierzęta, zdecydowanie potrzebuje towarzystwa.
 
Szukamy dla Almy i Monroe niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który wykastruje koteczki w odpowiednim wieku.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:

 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
 
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: czerwiec 2021

Category: