ALAN

Alan to przepiękny i nieco nieśmiały kocurek. Gdy do nas przyjechał z ukraińskiej miejscowości Jezierna miał już prawie rok, ale wyglądał na kilkumiesięcznego przerażonego kociaka. Pod troskliwą opieką domu tymczasowego nieco urósł i przybrał na masie, a przede wszystkim bardzo się otworzył na człowieka. Pomogła mu w tym na pewno bardziej od niego przebojowa Nika, z którą zamieszkał i bardzo się zaprzyjaźnił. Dlatego też szukamy dla obu kotów wspólnego domu stałego.
Alan potrzebuje trochę czasu, żeby zaufać nowej osobie, lecz po pewnym czasie zmienia się słodkiego przytulaka, który lgnie do człowieka i na głaskanie reaguje mruczeniem. Uwielbia się też bawić, śpi częśto przytulony do przyszywanej siostry. Kuwetkę opanował wzorowo, ulubioną karmę zjada bardzo chętnie, choć je z umiarem.
Dla Alana (i Niki) szukamy bezpiecznego, niewychodzącego domu oraz opiekuna, który da mu czas na oswojenie się z nowym miejscem i człowiekiem. Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz najczęściej otwieranych okien. Obowiązuje wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: kwiecień 2021

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak