Staflik i Spagetka

Prawie trzymiesięczne dziś Staflik i Spagetka, swoje kocie życia zawdzięczają pewnej pani i jej dwóm psom, które w listopadowy poranek w podkrakowskim lesie znalazły szczelnie zaklejone taśmą kartonowe pudło z ośmioma kociakami w środku – brudnymi, głodnymi i zziębniętymi. Wszystkie udało się uratować, a po kwarantannie dwoje z nich, rodzeństwo Staflik i Spagetka trafiło do jednego z fundacyjnych domów tymczasowych.
Są pięknymi kociakami, o gęstych, pręgowanych stalowo-popielatych futerkach. Bliźniaki niespecjalnie na razie się od siebie różnią i trzeba się nieco postarać, żeby ich ze sobą nie pomylić!
Staflik i Spagetka są bardzo grzeczne! Lubią się bawić i gonić, ale z umiarem, nie rozrabiają za wiele i nie niszczą niczego. Utrzymują wzorowy porządek w swoim pokoju!
Są bardzo przyjacielscy i uwielbiają pieszczoty, ale nie są namolni. Celność do kuwety: 100%. Apetyt: 100%, jedzą wszystko i miseczki zostawiają zawsze puste (jedzą przede wszystkim mokrą karmę, ale nie gardzą także suchą).
W domu tymczasowym mają pseudonim “Balerony”, od pękatych po jedzeniu brzuszków :)
Staflik i Spafetka widują się czasem z dorosłymi kotami, ale ich nie zaczepiają i w zasadzie to w ogóle nie zwracają na nie uwagi. Kociaki nie są nieśmiałe ani bojaźliwe, wręcz przeciwnie! – ale też wcale nie kwapią się do opuszczania swojego cat-roomu i zwiedzania nowych terytoriów. Są to po prostu kociakowe ideały :)
Chcielibyśmy, aby rodzeństwo razem trafiło do własnego domu. Kociaki są ze sobą bardzo zżyte i na pewno dużo łatwiej będzie im się zaadaptować w nowym domu we dwójkę.

Szukamy dla Staflika i Spagetki wspólnego, bezpiecznego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy je miłością i najlepszą opieką, a w odpowiednim czasie zadba o sterylizację.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa – teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl, tel. 691-649-992 (od poniedziałku do soboty w godz. 17:00 – 21:00)

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Data urodzenia: październik 2019

Category: