VW Bank:
79 2130 0004 2001 0651 3691 0001

1% podatku
Wesprzyj nas
FaniMani.pl - wspieraj nas za darmo PayPal

Nasze koty
Sklep

Sklep internetowy - Stawiamy na Łapy

Ratunku!
Ratunku - czyli jak możesz uratować koty

Adopcja wirtualna

Czym jest adopcja wirtualna?

Adopcja wirtualna to po prostu adopcja na odległość. Wirtualnym opiekunem może być każda osoba prywatna a także firma (pamiętajcie o możliwości odliczenia darowizn od podatku), grupa przedszkolna, klasa szkolna, grupa przyjaciół. Nie każdy może przyjąć pod swój dach kota ze względu na specyfikę pracy, liczne wyjazdy, alergię na kota, już posiadane zwierzaki ale prawie każdy może, jeżeli tylko pozwalają mu na to finanse, pomóc kotu po przez wirtualną adopcję. Taki rodzaj pomocy daje szansę na lepsze życie wybranego zwierzaka.

Co daje wirtualna opieka i jak długo trwa?

Dzięki opiece wirtualnej mamy możliwość zakupić lepszą karmę lub specjalistyczną jeżeli kot takiej wymaga. Nasi podopieczni także czasem chorują, wymagają drobnych lub nawet poważniejszych zabiegów. W zamian możecie otrzymać zdjęcie swojego podopiecznego, macie prawo do informacji o nim, o zachowaniu, samopoczuciu.
Wirtualna adopcja kończy się z chwilą pójścia kota do stalego domu. Oczywiście, można wtedy zaadoptować kolejnego kota. Z adopcji można też zrezygnować w każdym czasie. W takim przypadku prosimy o informację o tym fakcie, może wtedy ktoś inny zaopiekuje się kociakiem

Jak adoptować wirtualnie jednego z naszych podopiecznych?

1. Wybierz kota, którym chcesz się zaopiekować.

2. Kliknij w rysunek “zostań opiekunem wirtualnym” i podaj dane wymagane w formularzu.

3. Co miesiąc wpłać min. 30 zł poniżej konto podając w tytule przelewu: “AW + imię zwierzaka + okres czasu, którego dotyczy wpłata”.
79 2130 0004 2001 0651 3691 0001