Odbędzie się on w dniach 25-26.06.2022 w godz. 12-18, w Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki na ul. Papierniczej 2 w Krakowie.
Bardzo liczymy na Waszą obecność i rozpowszechnianie informacji o kiermaszu.
Ci, którzy byli, wiedzą że na naszych kiermaszach czekają niebywałe okazje; z kolei ci, którzy jeszcze nigdy nie do nas nie zawitali przekonają się o nieprzebranych cudach, które będą tam czekać. Zapraszamy Was serdecznie, abyście mogli się osobiście przekonać!
Na kiermaszu kupić można praktycznie każdy przedmiot: rzeczy nowe i używane, tysiące książek, bibelotów i wszystkiego, o czym tylko marzycie – na 100% będziemy to mieć w sprzedaży!
Każda złotówka jest na wagę złota dla naszych wspaniałych kocich podopiecznych – aktualnie jest ich prawie 300. Całość zebranych pieniędzy – jak zawsze – zostanie przeznaczona na ratowanie życia i zdrowia naszych ogonków.
Liczymy na to, że odwiedzicie nas w sobotę i niedziele, zabierzecie rodzinę, przyjaciół oraz znajomych. Zapewniamy Was – każdy znajdzie coś dla siebie!
Serdecznie zapraszamy 🐾
UWAGA!!!
Nie będziemy w stanie przyjmować na tym kiermaszu żadnych fantów! Jeśli ktoś chciałby przekazać fanty do sprzedaży, prosimy o kontakt i będziemy się umawiać w innych, dogodnych terminach.