Drodzy nasi Przyjaciele i Sympatycy!
Współorganizatorem Wiosennej edycji Kociego Kiermaszu Charytatywnego, na rzecz podopiecznych fundacji Stawiamy na Łapy jest Wisła Kraków oraz Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków , które mieści się przy ul. Reymonta 22 w Krakowie.
Dzięki ich uprzejmości do dyspozycji mamy pełnowymiarowe boisko, na którym będzie mnóstwo miejsca na nasz kiermasz, a co za tym idzie – warunki atmosferyczne nam niestraszne.
Bardzo dziękujemy. Panu Jarosław Królewski za zasponsorowanie miejsca na tę imprezę, na którą zawsze czeka tyle osób, o naszych kotach nie wspominając ❤
Nie nacieszyliśmy się długo magiczną ilością “dwieście kilkanaście” kotów, w szybkim tempie zbliżamy się znowu do 300 a sezon maluchowy u progu, więc przybywajcie licznie i oprócz siateczek (chociaż te zawsze dla Was mamy) bierzcie też samochody, które w pobliżu możecie bezpłatnie zaparkować – więcej rzeczy Wam się zmieści 😉
Nieopodal znajduję się przepiękny, spory park im. Henryka Jordana oraz Krakowskie Błonia. To idealne miejsce do spotkań i na spacery, a do Rynku mamy spacerkiem 15minut!
Zachęcamy Was do odwiedzin tego miejsca, nie tylko przy okazji Kociego Kiermaszu.
Zapoznajcie się z ofertą Klubu, śledźcie ich kalendarz imprez, bo warto!
Pamiętajcie, widzimy się już w niedzielę, 20 marca 2022, w godzinach 12.00-18.00 na Wiosennym Kocim Kiermaszu Charytatywnym!
Serdecznie zapraszamy!