Już 04.09.2021 w Krakowie rusza pierwszy od dawna Koci Kiermasz Charytatywny!!!
UWAGA: ZMIANA LOKALIZACJI!
Widzimy się w sobotę 04 września w godzinach od 12:00 do 19:00 w Trattoria Verdura na ul. Kobierzyńskiej 112
Kochani!
4 września, czyli już za tydzień, gorąco zapraszamy Was na pierwszy od prawie dwóch lat kiermasz Fundacji Stawiamy Na Łapy, gdzie odbędzie się TOTALNE ZAKUPOWE SZALEŃSTWO!!!
Nie może Was zabraknąć!!!
Bardzo liczymy na Waszą obecność i rozgłaszanie informacji o kiermaszu.
Ci, co byli, wiedzą, że na kiermaszach czekają niebywałe okazje, tych, którzy jeszcze nigdy nie byli, zapraszamy serdecznie, żeby mogli się osobiście przekonać!
Na kiermaszu kupić można praktycznie wszystko: rzeczy nowe i używane, tysiące książek, bibelotów i wszystkiego, o czym tylko marzycie – na 100% będziemy to mieć w sprzedaży!
Każda złotówka jest dla nas na wagę złota przy prawie 300 kotach, a całość zebranych pieniędzy – jak zawsze – zostanie przeznaczona na ratowanie życia i zdrowia naszych podopiecznych.
Liczymy na to, że odwiedzicie nas w sobotę i zabierzecie rodzinę, przyjaciół oraz znajomych. Zapewniamy Was – każdy znajdzie coś dla siebie!
Spotykamy się w sobotę 04 września w godzinach od 12:00 do 19:00 w @TrattoriaVerdura na ul. Kobierzyńskiej 112
UWAGA!!!
Nie będziemy w stanie przyjmować na tym kiermaszu żadnych fantów! Jeśli ktoś chciałby przekazać fanty do sprzedaży, prosimy o kontakt i będziemy się umawiać w innych, dogodnych terminach.
Do zobaczenia!!!