VW Bank:
79 2130 0004 2001 0651 3691 0001

1% podatku
Wesprzyj nas
FaniMani.pl - wspieraj nas za darmo PayPal

Nasze koty
Sklep

Sklep internetowy - Stawiamy na Łapy

Ratunku!
Ratunku - czyli jak możesz uratować koty

Happy znalazła dom !!!

Ur. sierpień  2017

 

przebywa w domu stałym 

 

Profilaktyka

odrobaczenie szczepienie sterylizacja
ok ok x

Charakter

Happy to mała kocia dziewczynka, która zawsze jak zobaczy człowieka nawet obcego, odrazu włącza swoje głośne mruczenie, zaczyna się ocierać, stawia do góry uszka i słucha czy ktoś do niej coś nie mówi. Jak tak to odzywa się po swojemu i rozmawia z człowiekiem, patrząc tymi swoimi ślicznymi oczkami .
Hepisia, tak do nie czule mówimy, jest pełna energii i gracji . Uwielbia domowe obiady, jak tylko poczuje ich zapach to wbiega do kuchni z kita w górze ociera się o nogi człowieka i trudno ją wygonić z kuchni. Często zostawiam ją za drzwiami i je zamykam do kuchni, żeby ona sama nie stała się przysmakiem i nie wpadła do garnka. 
Ona nie rozumie że to dla jej dobra ale jej ciekawość ją kiedyś zgubi, siedzi tak za drzwiami i skacze na drzwi, robiąc dzika awanturę – ale ja jestem głodna dajcie jeść co wy tam gotujecie tak pachnie że nie wiem co mam ze sobą teraz zrobić a jeszcze zamykacie mi drzwi przed nosem 
Koteczka jest bardzo przyjacielska, szaleństwa jej w głowie jak to młodemu kotu. 
Nie lubi jednak jak zajmie się zabawką, a inny kot też akurat w tym czasie chce się bawić tą samą zabawką – okropnie zła jest wtedy – warczy i nie chce się dzielić.
Koteczka korzysta grzecznie z kuwety.
Szukamy dla Happy kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem i/lub oknami, który w odpowiednim wieku zadba o sterylizację koteczki 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 12-20) 
#stawiamynalapy #kotdoadopcji
Nie możesz adoptować UDOSTĘPNIJ !!! 
Może dzięki Tobie znajdę DOM !!! — w: Kraków

 — w: Kraków.

 adoptuj