VW Bank:
79 2130 0004 2001 0651 3691 0001

Ratunku!!!
Ratunku - czyli jak możesz uratować koty
Wesprzyj nas
FaniMani.pl - wspieraj nas za darmo PayPal

Nasze koty
Sklep

Sklep internetowy - Stawiamy na Łapy

Piorun szuka domu !!!

Ur. lipiec/sierpień 2017

 

przebywa w domu tymczasowym 

 

Profilaktyka

odrobaczenie szczepienie sterylizacja
ok ok x

Charakter

Dzień dobry, chciałem się przedstawić i powiedzieć, że szukam domu. Jestem Piorun – ponoć ze względu na charakter (zupełnie nie rozumiem czemu ) i na charakterystyczną białą plamę w kształcie błyskawicy, którą mam na pleckach (ok, z tym się mogę zgodzić). 
Mieszkam w domu tymczasowym z dwoma młodszymi ode mnie troszkę kolegami, ale chętnie znalazłbym własny nazawszowy dom… Może być z kolegą, ale nie musi koniecznie, bo ja najbardziej to uwielbiam ludzi. Jak tylko któregoś widzę, to zaraz pakuję się na kolana, mruczę, przytulam się i próbuję ułożyć się do spania, udając futrzasty kołnierz 😉 Oczywiście chętnie się też bawię i biegam, jak na kociaka przystało. Grzecznie korzystam z kuwetki, zjadam wszystko co mam w miseczce, ciotka mówi, że jestem niczym przenośny mruczący kaloryferek na zimę i ogólnie jestem kocim ideałem 🙂 No i polecam się do adopcji 🙂
Szukamy dla Pioruna kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem i/lub oknami, który w odpowiednim wieku zadba o kastrację kocurka.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa – teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl, tel. 691 649 992 (w tygodniu po godzinie 16 lub w soboty)

 — w: Kraków.

 
 
 
 
 adoptujwirtualnyopiekun