VW Bank:
79 2130 0004 2001 0651 3691 0001

Ratunku!!!
Ratunku - czyli jak możesz uratować koty
Wesprzyj nas
FaniMani.pl - wspieraj nas za darmo PayPal

Nasze koty
Sklep

Sklep internetowy - Stawiamy na Łapy

Toffi znalazł dom

Ur. maj 2017

 

przebywa w domu stałym 

 

Profilaktyka

odrobaczenie szczepienie sterylizacja
ok ok x

Charakter

Toffi to bardzo ciekawy świata, żywiołowy dzieciak. Nie potrafi zbyt długo siedzieć w jednym miejscu, uwielbia biegać i aportować swoją ulubioną pluszową piłeczkę. Najbardziej na świecie kocha jedzonko, dużo jedzonka. 
Gdy przestraszy się „polującego” na niego kolegi podskakuje bardzo wysoko i rozcapierza łapki 😊Wygląda wtedy jak wiewiórka  Grzecznie przesypia całą noc, czasami daje się wyspać aż do 8! Wzorowo korzysta z kuwety. Potrafi chodzić w szelkach.
Zupełnie nie boi się ludzi, ale trzeba na niego uważać w kontakcie z dziećmi bo zapomina się i potrafi podrapać 😉 
Kiedy już zmęczy się i napełni brzuszek przychodzi wtulić się w człowieka, pougniatać, pomruczeć i wyspać się na kolanach 😊 Toffi ma jeszcze pozostałości choroby sierocej i zdarza mu się intensywnie lizać swoją nóżkę przed zaśnięciem, trzeba go wtedy brać na ręce i tulić. Zazwyczaj zaczyna wtedy lizać palce i szybko zasypia. Serdecznie polecamy tego malucha do adopcji. Wniesie w Wasze życie dużo miłości i śmiechu 😊
Chętnie do domu z drugim, równie energicznym kotkiem, ponieważ Toffi ślicznie bawi się z kotami, z którymi obecnie mieszka w domu tymczasowym.
Szukamy dla kocurka bezpiecznego domu niewychodzącego, który otoczy go miłością i najlepsza opieką, a w odpowiednim wieku zadba o kastrację.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 12-20) 
#stawiamynalapy #kotdoadopcji 
Nie możesz adoptować UDOSTĘPNIJ !!! 
Może dzięki Tobie znajdę DOM !!!

 

 adoptujwirtualnyopiekun
kontaktadopcja