VW Bank:
79 2130 0004 2001 0651 3691 0001

Ratunku!!!
Ratunku - czyli jak możesz uratować koty
Wesprzyj nas
FaniMani.pl - wspieraj nas za darmo PayPal

Nasze koty
Sklep

Sklep internetowy - Stawiamy na Łapy

Zoe znalazła dom !!!

Ur. kwiecień 2017

przebywa w domu stałym

Profilaktyka

odrobaczenie szczepienie sterylizacja
ok ok x

Charakter

Zoe i jej brat Majki ( w domu tymczasowym jako Klara i Kajtek)- urocze rodzeństwo, które nie potrafi bez siebie funkcjonować.
Maluchy samodzielnie jedzą- nie są wybredne, załatwiają się kulturalnie do kuwetki- najczęściej wspólnie, korzystają z drapaka i potrafią z każdej leżącej na podłodze rzeczy zrobić zabawkę. Są przyjazne w stosunku do innych kotów- w domu tymczasowym żyją z dorosłą kotka brytyjska. Kotka jakby zastępuje im stracona mamę, wspólne sesje w kuwecie, przy miskach zawsze obecne wszystkie trzy, sypiają najczęściej razem, bawią się wspólnie, a gdy młode się gryzą Zastępcza Mama rozdziela je 🙂
Kociaki śpią z obecnymi opiekunami w łóżku- przyszły za dorosła kotka i tak już zostało. W ciągu dnia głównie się bawią, a nocą ładują baterie. Są bardzo ruchliwe, lubią towarzyszyć człowiekowi. Uwielbiaja pieszczoty i odwdzięczają się słodkim mruczeniem. Nowym Opiekunom dadzą wiele radości i ciepełka- uwielbiają spać na nogach i w stopach.
Szukamy dla Zoe bezpiecznego domu niewychodzącego, który otoczy je miłością i najlepsza opieką, a w odpowiednim wieku zadba o kastrację.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 12-20)
#stawiamynalapy #kotdoadopcji — w: Kraków.
Nie możesz adoptować UDOSTĘPNIJ !!!
Może dzięki Tobie znajdę DOM !!! — w: Kraków.
kontaktadopcja