VW Bank:
79 2130 0004 2001 0651 3691 0001

Ratunku!!!
Ratunku - czyli jak możesz uratować koty
Wesprzyj nas
FaniMani.pl - wspieraj nas za darmo PayPal

Nasze koty
Sklep

Sklep internetowy - Stawiamy na Łapy

Dżasper szuka domu !!!

Ur. kwiecień 2017

przebywa w domu tymczasowym

Profilaktyka

odrobaczenie szczepienie sterylizacja
ok ok x

Charakter

Dżasper w chwili obecnej, razem ze swoim bratem Jolanem, broi w jednym z domów tymczasowych 😉Lubi słuchać mniejszego brata, którego komendy z zapałem realizuje 😉
Po bliższym poznaniu okazało się, że kocurek jest wręcz idealnym kandydatem do wzięcia. Że przystojny – to widać. Jednocześnie, jako niezmordowany miłośnik zwłaszcza wszelkich wędek (potrafi się z ich pomocą naprawdę długo bawić), może się pochwalić świetną formą i umięśnieniem. Jednocześnie ceni sobie dobre maniery – nie sieje zniszczenia, a nawet ostrzy pazurki wyłącznie na drapakach.
Dżasper bardzo lubi towarzyszyć człowiekowi we wszelkich czynnościach oraz mizianko, ale jednocześnie nie jest kotem wchodzącym człowiekowi na głowę (i dosłownie, i w przenośni 😉– świetnie potrafi zająć się sobą, gdy człowiek musi akurat zająć się „niekocimi” ale też ważnymi sprawami (choć wiadomo, że przecież niewiele takich jest 😉 Młodzieniec jest też bardzo ciekawski i odważny – do tego stopnia, że właściwie nie ucieka przed odkurzaczem. Poza tym nie ma żadnych kompleksów w życiu z innymi, starszymi kotami. Doskonale wie, do czego służy kuweta, a przy miseczce nie wybrzydza.
Szukamy dla Dżaspera bezpiecznego domu niewychodzącego, który otoczy go miłością i najlepsza opieką, a w odpowiednim wieku zadba o kastrację.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 12-20)

 — w: Kraków.

 adoptujwirtualnyopiekun