VW Bank:
79 2130 0004 2001 0651 3691 0001

Ratunku!!!
Ratunku - czyli jak możesz uratować koty
Wesprzyj nas
FaniMani.pl - wspieraj nas za darmo PayPal

Nasze koty
Sklep

Sklep internetowy - Stawiamy na Łapy

Blusia szuka domu !!!

Ur. kwiecień 2017

przebywa w domu tymczasowym

Profilaktyka

odrobaczenie szczepienie sterylizacja
ok x x

Charakter

Blusia jest wesołym, małym kotkiem, klasycznego biało-burego umaszczenia (ozdobą jej futerka są trzy piękne, duże białe cętki na grzbiecie!).
Uwielbia dokazywać i przytulać się do człowieka. Mruczy donośnie i żąda atencji! Jest bardzo ciekawska i śmiała, nie boi się zwiedzać nowych terytoriów, wszystko ją zachwyca! Do dorosłych kotów podchodzi bez obaw, a ofuknięta potrafi nastroszyć ogon i zjeżyć grzbiet na podobieństwo legwana. Jest wtedy w swoim mniemaniu bardzo przerażająca!
Blusia czas spędza na zabawach z siostrą Moli, z którą mieszka w pokoju. Dziewczyny gonią jak szalone za piłeczkami, myszkami i wędkami, uprawiają zapasy i dokazują na całego – a potem zmęczone często idą spać razem, na wysokiej platformie na drapaku! Pewnie bardzo by się ucieszyły, gdyby udało im się razem znaleźć wspólny dom.
Blusia ma wielki apetyt, lubi zarówno karmę mokrą, jak i suchą. Jeżeli podawanie jedzenie odbywa się jej zdaniem zbyt wolno, pogania człowieka donośnym piszczeniem 🙂 Kotek bez kłopotu korzysta z kuwetki.
Szukamy dla Blusi bezpiecznego domu niewychodzącego, który otoczy ją miłością i najlepsza opieką, a w odpowiednim czasie zadba o jej sterylizację.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 12-20)
#stawiamynalapy #kotdoadopcji — w: Kraków.
Nie możesz adoptować UDOSTĘPNIJ !!!
Może dzięki Tobie znajdę DOM !!!
kontaktadopcja

adoptujwirtualnyopiekun