VW Bank:
79 2130 0004 2001 0651 3691 0001

Ratunku!!!
Ratunku - czyli jak możesz uratować koty
Wesprzyj nas
FaniMani.pl - wspieraj nas za darmo PayPal

Sklep

Sklep internetowy - Stawiamy na Łapy

Nelson i Bonifacy szukają domu !!!

ur. październik   2016

przebywają  w domu tymczasowym

Profilaktyka

odrobaczenie szczepienie sterylizacja
ok ok ok
Bonuś i Neluś (Bonifacy i Nelson) to dwaj przeuroczy bracia, którzy trafili do Fundacji ponad dwa miesiące temu. Czarnule mają około 4 miesiące i od miesiąca szczęśliwie przebywają w domu tymczasowym, gdzie powoli i z sukcesem się socjalizują.
Kociaki nie należą na razie do zbyt ufnych, prawdopodobnie ze względu na wcześniejsze doświadczenia (Neluś ma amputowaną jedną łapkę), ale charakteryzują się łagodnymi i radosnymi charakterami i potrafią same o siebie świetnie zadbać, dotrzymując sobie wspaniale towarzystwa i służąc ciągłym wsparciem.
Trójłapek Neluś w żaden sposób nie odczuwa brakującej łapki, świetnie radzi sobie zarówno w kuwecie, jak i podczas zabaw. Bonuś, może nieco bardziej strachliwy, zawsze jest gdzieś blisko brata. Obaj stanowią razem parę idealną, lubującą się w harcach i gonitwach za zabawkami :)
Jeżeli lubicie zwierzaki, które nie wchodzą właścicielowi na głowę, to tacy są właśnie na ten moment chłopcy, niezależni, ale grzeczni, czyści i ułożeni. Dom tymczasowy jest przekonany, że z czasem maluchy będą coraz bardziej otwierać się na kontakt z człowiekiem, ponieważ są coraz wyraźniej zainteresowane, ale potrzebują jeszcze trochę czasu, żeby się ostatecznie przełamać.
Każdy, kogo progi zaszczycą ci dwa malcy, nie będzie tego żałował. To prawdziwe cuda :)
Bonifacy i Nelson szukają domu razem, koniecznie niewychodzącego.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 12-20)#stawiamynalapy #kotdoadopcji #kotszukadomu
Nie możesz adoptować UDOSTĘPNIJ !!!
Może dzięki Tobie znajdę DOM !!!
wirtualnyopiekunadoptujkontaktadopcja